Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ulrezaj

Продадено PS5 God of War Ragnarok / The Callisto Protocol

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.950 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат игрите од насолв.

God of War Ragnarok - 1950 ден
The Callisto Protocol - 1200 ден

Испраќам по карго на ваш трошок.
Попуст ако се земат двете.

Информации

Автор
Ulrezaj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
99

Повеќе огласи од Ulrezaj

На врв Дно