1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Значајни членови

 1. D

  Администратор
  Мислења:
  3,239
  Допаѓања:
  1,658
  Поени од трофеи:
  802
 2. drown

  Master, Машко, 35, од Куманово
  Мислења:
  1,454
  Допаѓања:
  208
  Поени од трофеи:
  637
 3. emsss

  Sensei Модератор, Женско
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  25
 4. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,424
  Допаѓања:
  25,105
  Поени од трофеи:
  2,377
 5. gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,406
  Допаѓања:
  10,248
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. Josto

  Модератор, 49
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
 7. LiquidWorm

  Администратор
  Мислења:
  2,667
  Допаѓања:
  183
  Поени од трофеи:
  787
 8. M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  693
  Допаѓања:
  2,298
  Поени од трофеи:
  1,280
 9. Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,305
  Допаѓања:
  11,421
  Поени од трофеи:
  2,217
 10. S

  pwnz0r1lla
  Мислења:
  1,550
  Допаѓања:
  52
  Поени од трофеи:
  367
 11. SaleSk

  Arzt, Машко, 42
  Мислења:
  4,593
  Допаѓања:
  5,142
  Поени од трофеи:
  1,852
 12. Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  2,296
  Поени од трофеи:
  1,345
 13. shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,002
  Допаѓања:
  1,305
  Поени од трофеи:
  642
 14. skullmonkey

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,978
  Допаѓања:
  3,100
  Поени од трофеи:
  1,837
 15. Taurus

  Модератор, Машко, 38
  Мислења:
  2,319
  Допаѓања:
  968
  Поени од трофеи:
  837
 16. theurednik

  Sensei Модератор, Машко
  Мислења:
  499
  Допаѓања:
  133
  Поени од трофеи:
  190
 17. tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,839
  Допаѓања:
  9,057
  Поени од трофеи:
  2,342