1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Tomekk
Последна активност:
18 Март 2019 at 19:35
Зачленет:
4 Декември 2009
Мислења:
88
Допаѓања:
49
Поени од трофеи:
80

Ги следи 2

Следачи 1

Сподели

Tomekk

Intern

Tomekk последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 18 Март 2019 at 19:35