1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Pane-G
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 23:42
Зачленет:
9 Мај 2012
Мислења:
1,121
Допаѓања:
564
Поени од трофеи:
355

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
oктомври 1

Сподели

Pane-G

On your way to fame, Машко

Pane-G последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 23:42