1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ducky
Последна активност:
5 Јули 2020 во 09:34
Зачленет:
6 Декември 2012
Мислења:
5
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
65
Пол:
Машко
Роденден:
10 oктомври 1984 (Возраст: 35)

Сподели

Ducky

Intern, Машко, 35

Ducky последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 5 Јули 2020 во 09:34