• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

october promo mix - goch el manevski

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
22,086
27,315
kalco.ru
Eпа welcome back Се надевам дека сега си ОК и дека можеме да дискутираме заедно на многу теми :))
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,580
Мислења
823,891
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно