1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Генерална дискусија

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. SaleSk
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  6,593
 2. SaleSk
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  3,130
 3. SaleSk
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  3,417
 4. tomi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  3,351
 5. tomi
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  5,405
 1. TexasUS
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,124
 2. pipelin
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,594
 3. SiPy`
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,422
 4. Gjorgi M
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,115
 5. Bojan0110
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  730
 6. Bloodstone
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  568
 7. dimsa
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,419
 8. highflyer
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  919
 9. StalkeR
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  564
 10. Whisky Vishera
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,070
 11. riki_staff
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,553
 12. viksa86
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,902
 13. Bojan0110
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,139
 14. mkextremer
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  923
 15. PsyShadow
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  3,899
 16. igor_bef
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  925
 17. Замисли
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,082
 18. Vampo
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,626
 19. mENDol
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  6,587
 20. Dragan111
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  805
 21. sasemkd
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,367
 22. toshex
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  4,303
 23. StalkeR
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  993
 24. Goran Dimcevski
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  3,021
 25. igoooor7
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,377

Опции за прикажување на темите

Вчитување...