1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
kikomir
Последна активност:
22 oктомври 2019
Зачленет:
30 Јуни 2015
Мислења:
26
Допаѓања:
30
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
19 Јануари 1990 (Возраст: 30)

Сподели

kikomir

Intern, Машко, 30

kikomir последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2019