1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Канали во Живо од Македонија, Балканот и Светот на Интернет

Дискусија во форумот 'Радио, телевизија, радио-телевизиски сигнал и него' започната од belragazzo, 3 Септември 2011.

 1. belragazzo

  belragazzo
  Intern

  2
  0
  22 Август 2007
  Машко
  Едноставна веб страна за да гледате тв канали во живо од Македонија и од целиот свет...
  Веб Страната е сеуште во фаза на изработка но ќе се заврши за скоро време..

  *Сите канали се од различни веб страни ..што значи дека со еден клик ќе бидете пренесени на друг сајт каде што се наоѓа избраниот канал.

  Линк на страната: http://tvbalkanonline.weebly.com/index.html
  ...
  .....
  .......
  ..........
  ..............
  Ако има некој канал што го сакате а го нема на страната...пишете овде на форумот на http://it.com.mk или на форумот на http://tvbalkanonline.weebly.com/10601086108810911084.html.......
   

Сподели

Вчитување...