1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
belragazzo
Последна активност:
21 Јуни 2012
Зачленет:
22 Август 2007
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
8 ноември 1991 (Возраст: 28)

Сподели

belragazzo

Intern, Машко, 28

belragazzo последен пат беше виден (како):
21 Јуни 2012