1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Актуелтни .NET програмерски фирми во Македонија

Дискусија во форумот 'ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion' започната од Драган Димковиќ, 24 ноември 2014.

 1. Драган Димковиќ

  Драган Димковиќ
  Intern

  1
  0
  20 ноември 2014
  Машко
  Моментално сум во процес на наоѓање работа, па ме интересира кои се актуелтните .NET програмерски фирми во Македонија.
  Ги знам HASELT, NEXTSENSE и EVERNEAR, но сигурно има многу повеќе :)
  Благодарам.
   
 2. stateofmind69

  stateofmind69
  Intern

  1
  0
  24 Август 2014
  Машко
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,478
  25,527
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 4. hebocig

  hebocig
  Gaining Experience

  653
  139
  7 Јануари 2010
  Машко
 5. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,295
  3,704
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
 6. petre.dimov

  petre.dimov
  Gaining Experience

  918
  234
  27 ноември 2008
  Машко
  Software developer
  Барај на linkedin.
   
 7. alex-st

  alex-st
  Gaining Experience

  147
  76
  1 Декември 2010
  Машко
  Babylon Software Solution, Netcetra, Cosmic Development, EduSoft, Axeltra, Isource, Abix, ITgma, Endava...
   
 8. srle89

  srle89
  Gaining Experience

  68
  52
  20 Март 2013
  Машко
  Во Сивус има доста побарувачка за .нет девелопери во секое време.
   
 9. DragceSu

  DragceSu
  Баниран/a

  1
  0
  30 Јануари 2018
  Машко
  Моментално најтопло ти ја препорачувам Ендава. Поздрав
   
 10. Zombie

  Zombie
  Gaining Experience

  95
  104
  2 oктомври 2008

Сподели

Вчитување...