Актуелтни .NET програмерски фирми во Македонија

Дискусија во форумот 'ASP.NET // VB.NET // C# // Coldfusion' започната од Драган Димковиќ, 24 ноември 2014.

 1. Драган Димковиќ

  Драган Димковиќ
  Intern

  1
  0
  20 ноември 2014
  Машко
  Моментално сум во процес на наоѓање работа, па ме интересира кои се актуелтните .NET програмерски фирми во Македонија.
  Ги знам HASELT, NEXTSENSE и EVERNEAR, но сигурно има многу повеќе :)
  Благодарам.
   
 2. stateofmind69

  stateofmind69
  Intern

  1
  0
  24 Август 2014
  Машко
 3. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  20,081
  20,166
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 4. hebocig

  hebocig
  Gaining Experience

  647
  132
  7 Јануари 2010
  Машко
 5. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,148
  3,488
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
 6. petre.dimov

  petre.dimov
  Gaining Experience

  1,004
  253
  27 ноември 2008
  Машко
  Software developer
  Барај на linkedin.
   
 7. alex-st

  alex-st
  Gaining Experience

  154
  79
  1 Декември 2010
  Машко
  Babylon Software Solution, Netcetra, Cosmic Development, EduSoft, Axeltra, Isource, Abix, ITgma, Endava...
   
 8. srle89

  srle89
  Intern

  66
  48
  20 Март 2013
  Машко
  Во Сивус има доста побарувачка за .нет девелопери во секое време.
   
Слични теми
 1. BLizArD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  5,879
 2. The08
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  743
 3. tomi
  Одговори:
  51
  Прегледи:
  3,322
 4. tomi
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,014
 5. Кристијан Про
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,449
Вчитување...

Сподели