1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Драган Димковиќ
Последна активност:
26 ноември 2014
Зачленет:
20 ноември 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
26 Февруари 1990 (Возраст: 29)

Сподели

Драган Димковиќ

Intern, Машко, 29

Драган Димковиќ последен пат беше виден (како):
26 ноември 2014