1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
negoznam
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 15:17
Зачленет:
8 ноември 2010
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
202
Пол:
Машко
Занимање:
SEO Specialist

Сподели

negoznam

Intern, Машко

negoznam последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2020 во 15:17