1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stateofmind69
Последна активност:
23 ноември 2015
Зачленет:
24 Август 2014
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
15 Септември 1993 (Возраст: 26)

Сподели

stateofmind69

Intern, Машко, 26

stateofmind69 последен пат беше виден (како):
23 ноември 2015