1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
hebocig
Последна активност:
20 oктомври 2018
Зачленет:
7 Јануари 2010
Мислења:
653
Допаѓања:
139
Поени од трофеи:
215

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

hebocig

Gaining Experience, Машко

hebocig последен пат беше виден (како):
20 oктомври 2018