• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Zombie
Реакции
91
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • Па можеше ли поточно да погодам за цена на Мекбуков! :D

    Другпат кога ќе пишам цена, не прашувај ништо, пиши на оглас и продади инстант! :))))
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно