1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
srle89
Последна активност:
26 Август 2019 во 11:51
Зачленет:
20 Март 2013
Мислења:
67
Допаѓања:
51
Поени од трофеи:
100
Пол:
Машко
Роденден:
2 Септември 1989 (Возраст: 29)

Сподели

srle89

Gaining Experience, Машко, 29

srle89 последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Распродажба, 26 Август 2019 во 11:51