• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

youtube

 1. ContentBot

  NBA анализите на Стефан Нанев имаат преку 80 милиони прегледи на YouTube [интервју]

  На прв поглед, Стефан Нанев од Скопје е регуларен вљубеник во NBA лигата и еден од многуте креатори на YouTube содржини. Но, неговиот YouTube канал Heat Chеck, кој целосно го работи од Скопје, го следат повеќе од пола милион претплатници од целиот свет. Најголем дел од гледачите на неговите...
 2. И

  CryptoStef од КриптоДонија

  Здраво дечки ви пишува КриптоСтеф кралот на Криптодонија од виртуелниот свет на YouTube. Ве поканувам на мојот канал КриптоСтеф каде што имам и англиски и македонски видеа. Во наредните видеа ќе објаснам како може да купите криптовалити, како може да ги уновчите, стратегии во тргување во крипто...
 3. D

  Тинејџери растураат на YouTube

  Бев пријатно изненаден кога дознав македонските тинејџери активно го искористуваат YouTube. Повеќе на темава @ http://it.mk/intervju-marko-gp-markovik-tinejdherot-koj-rastura-na-youtube/ Доколку знаете и други деца кои растураат на YouTube освен споменатите во текстот, споделете го линкот тука.
 4. Luxell

  Програма за пуштање на YouTube видеа?

  Ми треба некоја програма за пуштање на YouTube видеа,и добро би било доколку има можност за логирање со YouTube акаунт. Ја користев CherryPlayer,но доста често знае да зафркава и не се пуштаат некои видеа,е сега освен неа ако знаете некоја друга предложете,побарав и на Гугл но не ми помогна многу.
На врв Дно