Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

NBA анализите на Стефан Нанев имаат преку 80 милиони прегледи на YouTube [интервју]

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
216
668
www.IT.mk
На прв поглед, Стефан Нанев од Скопје е регуларен вљубеник во NBA лигата и еден од многуте креатори на YouTube содржини. Но, неговиот YouTube канал Heat Chеck, кој целосно го работи од Скопје, го следат повеќе од пола милион претплатници од целиот свет. Најголем дел од гледачите на неговите досега објавени 214 видеа доаѓаат од САД, но речиси еднаков е бројот на „фанатици“ на најсилната кошаркарска лига од Филипините. Вкупниот број на прегледи на неговиот канал е над 80 милиони.

Прочитај повеќе @ NBA анализите на Стефан Нанев имаат преку 80 милиони прегледи на YouTube [интервју] ⋆ IT.mk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.088
Мислења
955.121
Членови
34.493
Огласи
2.303
Најнов член
tonipeder
На врв Дно