Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

wireless

 1. Безжичен полнач: Anker PowerTouch 5W

  Безжичен полнач: Anker PowerTouch 5W

  Одлична состојба, 5W полнење. Оди со Anker кабел micro usb.
 2. Продавам PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse

  Продавам PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse

  Продавам PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse користен ретко (пошто не играм на PC) еден месец. Црна боја. Купен е на 22.1.2024. Минимални траги на користење од долната страна. Има локална гаранција уште 690 дена. Цена: 7400 денари. Референтен линк: Logitech G PRO X Superlight 2 Wireless...
 3. Нема Слика

  Steelseries Aerox 3 (2022) Wireless/Bluetooth Snow White

  Се продава глувчето од насловот, користено, без никакви козметички траги на него, со кутија и сите додатоци. Гаранција до Февруари 2024 во Анхоч. https://www.anhoch.com/product/599873308/mouse-steelseries-aerox-3-2022-wirelessbluetooth-gaming-optical-rgb-aquabarrier-ip54-snow-white
 4. ASUS ROG Gladius III Wireless маус

  ASUS ROG Gladius III Wireless маус

  Здраво дечки, На продажба оди ASUS ROG Gladius III Wireless маус (меѓу најдобрите АСУС мауси). Гејмерски маус со 3 мода на работа: жичен и 2.4 за гејминг и блутут по потреба Маусот е во одлична состојба (како нов). Доаѓа во оригинално пакување со некористени замена свичеви глајдови енкодер...
 5. Anker PowerWave+ Stand 10W

  Anker PowerWave+ Stand 10W

  Одлична состојба, оди со кабелот него. Кутијата не ја чувам.
 6. Asus Rog Strix Go 2.4 ElectroPunk

  Asus Rog Strix Go 2.4 ElectroPunk

  Продавам многу малку користени и совршено зачувани бежични слушалки Asus Rog Strix Go 2.4 ElectroPunk. Комплет со кутија, футрола и сите додатоци. Без никакви траги од користење. Цена фиксна 5.000 денари.
 7. Нема Слика

  Продавам Sony WH-CH510L

  Купени од Галерија пред неколку месеци, многу малку користени. Имаат гаранција 2 години. Даваат солиден звук и држат премногу батерија (може да се пробаат пред купување). Следуваат во кутија заедно со листот за гаранција :). Слики во текот на денот (темно сина боја се). Цена: 1500ден
 8. Продавам Mi 4C Router

  Продавам Mi 4C Router

  Здраво дечки, Се продава Mi Router 4C како нов 300 Mbps 4 антени мобилна апликација за контрола Доаѓа со целосно пакување. Повеќе инфо тука: https://www.mi.com/global/product/mi-router-4c/ Купен 1200 ден. од Сетек...
 9. Oktar

  Продадено Sennheiser HD 4.50BTNC

  Продавам многу многу убави слушалки Sennheiser HD 4.50BTNC. Слушалките се over-ear и се со noice canceling. Зошто ги продавам ме прашувате? Затоа што зедов некои Сони кои имаат подобар батери лајф и нојз канцелација, а за во канцеларија тоа би е побитно од квалитетот на звукот. Слушалките се...
 10. temelk4

  Како до бежично полнење на стар телефон?

  Потребно ми е да полнам батерија на телефон бежично пошто има проблем со влезот за усб полнење(сменето над 10пати). Батеријата не е removable.
 11. O

  Предлог за безжичен рутер (802.11ac)

  Да, уште една тема за предлог за рутер. Ми треба некој безжичен рутер до 100 евра кој може да зрачи преку 2 зидови и нема да умре кога ќе му се закачат 5 уреди. Gigabit Ethernet, 802.11ac, стабилен, локално достапен. Предлози?
 12. ernesto

  Дали има програм за да ги видам и контролирам сите што се на интернет преку мој от рутер?

  Ме интересира како можам и дали има некој програм за да ги контролирам, поточно да им давам дозвола кој може а кој неможе да има wi-fi преку мојата мрежа (преку мојот рутер). Инаку користам рутер Netgear WGR614v7. Повеќе ме интересира дали има некој програм зоѓто мислам рутерот да го сменам во...
 13. Pinceta

  Xbox wireless adapter for windows

  Здраво луѓе, Каде може да се најде кај нас xbox wireless adapter за windows? Побарав на анхоч и на IDC SHOP страната, не можев да најдам такво нешто. Можеби да сум пропуштил нешто. Поздрав
 14. -={K-O-R-U-N}=-

  Wireless Display BLACK Screen

  Лаптоп: Dell Inspiron 5748 LCD TV: SONY Bravia KDL-49WD757SAEP Проблем: Кога го поврзувам ТВ безжично со лапопов за да игра улога на безжичен монитор/дисплеј, се поминува „без проблем“ т.е. го наоѓа телевизорот, се инсталираат драјвери инстантно, се поврзуваат одма, само што на ТВ нема ништо...
 15. spiritBreaker

  Ограничување на интернет пристап на рутер

  Здраво дечки, имам рутер TP LINK TLWR841N , и прашањето е следново: како можам да го ограничам пристапот на wireless да дава максимум 1mbps, додека на жичаната мрежа да си има нормален, неограничен пристап? пробав во DNS да направам address reservation (со МАС адреса, со се), тоа се си работи...
 16. spiritBreaker

  LG G3 32GB Wireless charger

  Здраво дечки, Дали некој досега, кој што има телефон од насловот од темата, дали има купено безжичен полнач? да е да кажеме од оние подобрите, да не е некоја ептен евтина кинезарија ... ме интересираат искуства, цени, достапност ... :)
На врв Дно