Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
menansali

ASUS ROG Keris Wireless AimPoint & ASUS ROG Strix Scope RX TKL Wireless Deluxe

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=53141
Здраво продавам добар сочувани маус и тастатура
маусот е користен околу 2 месеци и има гаранција 9 месеци
тасатурата е користен година дена и има гаранција 8 месеци
двете се со кутија и со гаранција

цена 7000 денари за двете

Информации

Автор
menansali
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
162

Повеќе огласи од menansali

На врв Дно