Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Безжичен полнач: Anker PowerTouch 5W

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
158

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно