• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

smartband

  1. JasSum

    Смартбенд препорака

    Сакам да му купам на татко ми смарт бенд. 1. Сака да пешачи, па си мери чекори (значи основно, педометар) Има проблеми со срцето, па затоа сакам да си има и мерач на пулс и притисок. 2. За мерење на пулс, повеќето се коректни, не е некоја филозофија да се измери. 3. Тоа што го гледав, дека...
На врв Дно