1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
bakigvg
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 17:51
Зачленет:
28 Јуни 2016
Мислења:
83
Допаѓања:
29
Поени од трофеи:
30
Пол:
Машко
Роденден:
16 Август 1980 (Возраст: 39)

Сподели

bakigvg

Intern, Машко, 39

bakigvg последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија, 20 Февруари 2020 во 17:51