1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
alkibijad01
Последна активност:
27 Јуни 2019 во 01:12
Зачленет:
8 oктомври 2016
Мислења:
130
Допаѓања:
107
Поени од трофеи:
90
Роденден:
1 Јануари 1971 (Возраст: 48)

Сподели

alkibijad01

Gaining Experience, 48

alkibijad01 последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува скорешни активности, 27 Јуни 2019 во 01:12