• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #28

Сите (6) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5) Хаха Хаха (1)

  1. Ми се допаѓа

   wolverine

   On your way to fame Од Голема Македонија
   • Мислења
    891
   • Реакции
    824
   • Поени од трофеи
    265
  2. Ми се допаѓа

   stormce

   Intern
   • Мислења
    59
   • Реакции
    25
   • Поени од трофеи
    30
  3. Ми се допаѓа

   mrce

   Intern 40
   • Мислења
    189
   • Реакции
    33
   • Поени од трофеи
    337
  4. Ми се допаѓа

   Futurelakimens

   Practice makes perfect 22
   • Мислења
    1,659
   • Реакции
    1,057
   • Поени од трофеи
    442
  5. Хаха

   vision

   Intern
   • Мислења
    44
   • Реакции
    22
   • Поени од трофеи
    170
  6. Ми се допаѓа

   Gymblonski

   Gaining Experience
   • Мислења
    69
   • Реакции
    58
   • Поени од трофеи
    50
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно