1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
lumixoid
Последна активност:
23 Јануари 2020 во 12:22
Зачленет:
22 Септември 2008
Мислења:
120
Допаѓања:
131
Поени од трофеи:
250

Сподели

lumixoid

Gaining Experience

lumixoid последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Cisco 2500 series Cisco 2514 Cisco 3640 series, 23 Јануари 2020 во 12:22