1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vision
Последна активност:
3 Јуни 2020 во 17:36
Зачленет:
17 Април 2010
Мислења:
35
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
170
Веб-страна:

Сподели

vision

Intern

https://hybridhosting.mk 6 Мај 2020

vision последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 3 Јуни 2020 во 17:36