1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mrce
Последна активност:
26 Февруари 2020 во 15:06
Зачленет:
2 ноември 2009
Мислења:
177
Допаѓања:
27
Поени од трофеи:
337
Роденден:
5 Април 1980 (Возраст: 39)
Веб-страна:

Сподели

mrce

Intern, 39

mrce последен пат беше виден (како):
26 Февруари 2020 во 15:06