1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by rippermkd

 1. rippermkd
  na forumov 5000 (5500 so garancija) nadvor 6-7000. :)
  Мислење од: rippermkd, 11 Септември 2019 во 09:42 Во форумот: Продавам
 2. rippermkd
  Испрати

  One Plus 6 6/64GB

  многу скап подарок :)
  Мислење од: rippermkd, 7 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 3. rippermkd
  Испрати

  графички

  gigabyte prodadena sapphire rx570 8gb nitro+ = 5000
  Мислење од: rippermkd, 4 Септември 2019 Во форумот: Продавам
 4. rippermkd
  Испрати

  графички

  bump! sapphire 5000mkd gigabyte gtx1060 6gb windforce OC, 8-9 meseci garancija 8000
  Мислење од: rippermkd, 29 Август 2019 Во форумот: Продавам
 5. rippermkd
  Испрати

  PC desk

  bump! 15000mkd
  Мислење од: rippermkd, 29 Август 2019 Во форумот: Продавам
 6. rippermkd