Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rippermkd

White Gaming PC

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
31.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
ryzen 5 5500 nov so garancija od neksio

case armagedon white novo so garancija od neksio

arctic fan white nov so garancija od neksio

asus prime x570-pro garancija do maj 2024 setek

nvidia 2060 super istecena garancija, kupena od Pane

psu gigabyte g750H istecena garancija

ram 2x8gb kingston fury beast white 3 meseci koristen so garancija kupen od @dzunko

nvme kingston 500 gb novo so garancija od stranstvo (germanija) stojam na raspolaganje

Информации

Автор
rippermkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
184

Повеќе огласи од rippermkd

На врв Дно