1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
corpz
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 16:12
Зачленет:
12 Април 2007
Мислења:
22
Допаѓања:
20
Поени од трофеи:
180

Сподели

corpz

Intern

corpz последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 16:12