1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Andrej2012
Последна активност:
7 oктомври 2012
Зачленет:
24 Септември 2012
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
15 Јули 1981 (Возраст: 38)

Сподели

Andrej2012

Intern, Машко, 38

Andrej2012 последен пат беше виден (како):
7 oктомври 2012