1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
SYM_J
Последна активност:
7 Април 2020 во 00:12
Зачленет:
3 Декември 2012
Мислења:
29
Допаѓања:
13
Поени од трофеи:
70

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

SYM_J

Intern, Машко

SYM_J последен пат беше виден (како):
7 Април 2020 во 00:12