1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ram

 1. nikigo
 2. rotkiv
 3. Викса
 4. KalEl
 5. Flapjack
 6. MasteR_#0
 7. The Man
 8. comakot
 9. Daniel86
 10. Глупав
 11. rippermkd
 12. RagingDemon
 13. Roxas
 14. Garfield'
 15. G4M3R
 16. Costigan_Jr
 17. RagingDemon
 18. Ron0n
 19. dekomote
 20. dekomote