1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DACIA
Последна активност:
14 oктомври 2019 во 02:38
Зачленет:
5 Јули 2015
Мислења:
73
Допаѓања:
75
Поени од трофеи:
50

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
24 oктомври 1995 (Возраст: 23)

Сподели

DACIA

Gaining Experience, Машко, 23

DACIA последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Продавам NZXT AER F120 x 3, 14 oктомври 2019 во 02:38