Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
JasSum

DDR5 SODIMM 2x8GB + NVMe 512GB + NVMe 1TB

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Сум заборавил дека ги имам дома, беа огласени во декември... некој тогаш пиша, ама немав време и тргнав се на страна.
Ако има заинтересирани, нека се пријават
Дајте понуди/проценки

DDR5 SODIMM 2x8GB 4800 Samsung
Извадени од лаптоп за надградба (користени две недели), нека се водат дека немаат гаранција.

SSD / NVMe M2
INTEL SSDPEKNW512GZL NVMe Gen4 x4, 512GB
извадено од лаптоп за надградба (користено две недели), нека се води дека нема гаранција

надградено со:

TEAM GROUP MP44L NVMe PCIe Gen4, 1TB
(користено 1 месец, купено од нексио, на фирма со други делови и има гаранција ако нексио прифати да даде гаранција без документи)
(се продава бидејќи се замени со 2TB Samsung 970 evo)

Информации

Автор
JasSum
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
99

Повеќе огласи од JasSum

На врв Дно