• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

earphones

 1. Miki98

  Предлог на блутут слушалки до 3000ден.

  Здраво ит другари Дајте некој предлог на безични слушалки буџет од 1500-3000ден. за трчање,бијдеќи сум дебел,овие паносник што ги имам купено од анхоч,случајно ги скинав. Што мислите за kz или airpods apple или ugreen и baseus за трчање? Видов дека kz сега може и безично да се користат,дали се...
 2. N

  Предлог за буџет Bluetooth earphones

  Ми требаат мали слушалчиња кои најчесто би ги користел за трчање конектирани со smartwatch. Имав redmi airdots и го изгубив едното слушалче, но не ми се допаѓаше многу звукот без equalizer, a на часовникот немам таква опција. Буџет: 1500-2500 мкд... мислам дека максимум би дал 50 еу ако...
На врв Дно