• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

баг

  1. Pulse

    Багови

    Ај отворете тема да не лупаме „report bug“ овде :) ова не е проблем ниту баг, туку предлог. Во потпис да се забрани тагот [I M G], зошто по странициве ви јавува mixed content каде линкот од сликата почнува со http :) edit: фала @D :D
На врв Дно