1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
fazrijan
Последна активност:
8 Јули 2020 во 10:02
Зачленет:
24 Март 2012
Мислења:
133
Допаѓања:
113
Поени од трофеи:
140

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
17 Јули 1977 (Возраст: 42)
Веб-страна:
Локација:
Skopje
Занимање:
Au

Сподели

fazrijan

Gaining Experience, Машко, 42, од Skopje

Брб. 27 Март 2012

fazrijan последен пат беше виден (како):
8 Јули 2020 во 10:02