1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Seekey
Последна активност:
11 ноември 2019 во 16:11
Зачленет:
11 Август 2016
Мислења:
20
Допаѓања:
11
Поени од трофеи:
20

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
3 Април 1996 (Возраст: 23)

Сподели

Seekey

Intern, Машко, 23

Seekey последен пат беше виден (како):
11 ноември 2019 во 16:11