1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
rade81
Последна активност:
24 Март 2019 at 23:51
Зачленет:
3 Февруари 2011
Мислења:
530
Допаѓања:
400
Поени од трофеи:
402
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

rade81

Gaining Experience, Машко, од Skopje

rade81 последен пат беше виден (како):
24 Март 2019 at 23:51