Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

alibaba

 1. ContentBot

  Бесшумната посета на Џек Ма во Скопје

  Еден од најпознатите кинески претприемачи, ко-основачот на AliBaba – Џек Ма – деновиве е забележан како го шета скопскиот кеј и седи на ручек во скопскиот ресторан Soul Kitchen. Во Скопје, милијардерот кој е 4-ти најбогат кинез, а 39-ти најбогат жител на планетава со богатство од над 38...
 2. Ron0n

  Алибаба дилери на лаптопи

  Прво извинете ако ја отварам темава на погрешно место, некако најблиску ми се виде во делот за ИТ продавници (иако не е мкд). Начелно, сосема случајно на промо маил од алибаба имаше лаптопи од овој калибар: Original Msi Gt83vr Titan 18.4" Gtx 1080 Sli Gaming Laptop + Mech. Keys...
На врв Дно