• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6

Сите (5) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (5)

  1. Ми се допаѓа

   Chicco69

   Unstoppable
   • Мислења
    607
   • Реакции
    2,783
   • Поени од трофеи
    1,205
  2. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    3,981
   • Реакции
    12,240
   • Поени од трофеи
    1,707
  3. Ми се допаѓа

   Flapjack

   Gaining Experience 25
   • Мислења
    64
   • Реакции
    98
   • Поени од трофеи
    40
  4. Ми се допаѓа

   gokica

   Модератор
   • Мислења
    8,683
   • Реакции
    11,065
   • Поени од трофеи
    2,342
  5. Ми се допаѓа

   MadBuldog

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    151
   • Реакции
    364
   • Поени од трофеи
    290
 • Вчитување…
На врв Дно