• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Vlatko992

  1. V

    Potreben mi e programer

    Zdravo Potreben mi e programer za implementacija na virtuelen pltezen sistem na tutunska banka na veb strana pravena vo opencart. Site dokumenti i instrukcii za implementacijata od bankata gi imam. Ve molam pisete kolku bi me cinelo i kolku vreme e potrebno da go izvede nekoj od vas toa. Pozdrav
На врв Дно