• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Mihajlo Micho
Реакции
324
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Поззз дали имаш течности за прода ање
  Mihajlo Micho
  Mihajlo Micho
  Zdr, Cesto koristam tapatalk na mob. i ne ja vidov porakava.
  Imam se od tecnosti (tutunski, ovosni, miksovi i premium tecnosti.
  Kontaktiraj me na viber(075755472 mihajlo) kje ti pratam spisok na aromi ili preporacam tecnost.
  Cenata e zavisno od jacinata i kolicinata regular 100ml 3mg e 1000den 100ml minimum custom tecnost za naracka 30ml.
  Дури денес гледам деека си ми пишал на профил страницата... Извини ама таму ниту еднаш досега немам влезено, а не знам зошто не ми ја појавила пораката некако било каква нотификација... Денес по грешка стиснав на мојата икона и ја видов пораката... Извини...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно