1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Spodeli
Последна активност:
1 Јули 2020 во 08:22
Зачленет:
5 oктомври 2009
Мислења:
14
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Роденден:
5 oктомври 1983 (Возраст: 36)

Сподели

Spodeli

Intern, 36

Spodeli последен пат беше виден (како):
1 Јули 2020 во 08:22