1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Majestic
Последна активност:
24 Јуни 2019 во 16:30
Зачленет:
25 Јули 2008
Мислења:
114
Допаѓања:
98
Поени од трофеи:
220

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Битола

Сподели

Majestic

Gaining Experience, Машко, од Битола

Majestic последен пат беше виден (како):
24 Јуни 2019 во 16:30