1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ljupce
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 12:28
Зачленет:
8 ноември 2011
Мислења:
122
Допаѓања:
87
Поени од трофеи:
110
Пол:
Машко

Сподели

ljupce

Gaining Experience, Машко

ljupce последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 12:28