1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Vespertine
Последна активност:
23 Февруари 2019 at 15:05
Зачленет:
8 Февруари 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
4 Април 1983 (Возраст: 35)

Сподели

Vespertine

Intern, Машко, 35

Vespertine последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2019 at 15:05